DC6V elektronische van het de Slotenzink van de Hoteldeur van de de Legeringsafstandsbediening Radio 290×68mm
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Junson |
| Certificering: | CE/ROHS/FCC |
| Modelnummer: | Js-hl2037-k |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 5pc |
|---|---|
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking Details: | Ingepakt in karton |
| Levertijd: | 1-7 werkdagen eens de ontvangen betaling |
| Betalingscondities: | T/T, Paypal of Western Union vooraf |
| Levering vermogen: | 5000pcs per maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Modelnummer: | JS-HL2037-K | Productnaam: | Ttlock App-deurslot |
|---|---|---|---|
| hotelslot Materiaal: | Roestvrij staal/zinclegering | Beschikbare kleur: | Zwart, zilver. |
| Ontgrendel de manier: | Telefoon + wachtwoord + kaart + sleutel | Deurtype: | Houten deur, staaldor, aluminium deur, koperen deur |
| Stroom: | DC6 V | gewicht hotelslot: | 3,5 kg |
| Maat: | 290*68mm | Garantie: | 1 jaar |
| Markeren: | DC6V de elektronische Sloten van de Hoteldeur,Sloten van de het Hoteldeur van de zinklegering de Elektronische,290×68mm Afstandsbedieningrfid Sloten |
||
Productomschrijving
Afstandsbediening Smartphone Wireless IC Card System Smart Hotel Door Lock
![]()
Model: JS-HL2037-K
Verbeter uw woning met de Junson JS-HL2037-K, een hoogwaardig elektronisch hoteldeurslot gemaakt van duurzame zinklegering / roestvrij staal in een strakke zwarte of zilveren afwerking.Ontworpen voor moderne gastvrijheid, het biedt vier flexibele ontgrendeling methoden ∙ smartphone APP,toegangscode,RFID-gegevensEen kaart en een mechanische sleutel zorgen voor naadloze toegang voor gasten, personeel en management.
Kenmerken:
1. [4-in-een om te ontgrendelen]
Toegang via wifi-app,kaart, wachtwoord, sleutel
De automatische vergrendeling functie zou u helpen als u bent vergeten om uw deur te vergrendelen en de anti-peep wachtwoord functie kan uw code te beschermen tegen gestolen
2. [Makkelijk te installeren]
Een eenvoudig te volgen instructie zou u helpen uw slimme deur slot gemakkelijker te installeren.
3. [Gemakkelijk te bedienen]
Via APP kun je de ontgrendelingsgegevens controleren, ook kun je de tijdelijke code/ekey delen met bezoekers, kindermeisjes, huishouders, huurders, gasten, etc. Het ondersteunt Android 4.3 of iOS 7.0 hoger
4[app op afstand ontgrendelen]
Met een toegangspoort voor thuis wifi.
1App ontgrendel de deur op afstand, waar je ook bent.
2Stuur een tijdelijke wachtwoord naar je familie of vrienden.
3Bekijk de toegangslogs onmiddellijk.
5. [OEM/ODM]
We kunnen de productie aanpassen volgens uw eisen, OEM / ODM.
6. [Leestijd]
Draai kaart open de deur eenmaal effectief, of niet druk op het handvat na het vegen kaart, automatisch worden vergrendeld in 7 seconden.
Specificaties:
| productnaam |
Ttlock App deur slot JS-HL2037-K |
| Materiaal |
Roestvrij staal |
| Beschikbare kleur |
Zwart, zilver |
| Accepteer de deurdikte | 38-55 mm |
| Communicatiemodus | ttlock app |
| Ondersteuningssysteem | IOS 7.0 of hoger, Android 4.4 of hoger |
| Levensduur van de batterij | 15000 maal normaal open (12 maanden) |
| Ontsluiten | App, code, kaart, sleutel |
| werktemperatuur |
-20 tot 50 graden |
| werkvochtigheid |
10% tot 95% |
| OEM/ODM-diensten | - Ja, dat klopt. |
| productgrootte | 290 x 68 mm |
| werkspanning | DC 6V |
Met inbegrip van:
| Inbegrepen | Hoeveelheid |
| TT deur slot | 1 |
| Blank Keycard gratis | 2 |
| Metalen sleutel gratis. | 2 |
| Engelse handleiding | 1 |
Uiterlijk:
![]()
![]()
![]()
Afmeting:
![]()
Samenstelling van het slimme hotelstelsel:
1. slot (qty = kamers voor gasten) --- in deuren geïnstalleerd
2. Encoder (qty=1-2pcs/hotel) ---Voor uitgifte/programma alle kaarten te ontgrendelen sleutel
3Energiebesparende schakelaar (qty = gastenkamers) --- om stroom te regelen, energiebesparing.
4. kaarten (qty = 3-5 keer de gastenkamers)----- worden geprogrammeerd om de sleutel door encoder te zijn
5. Gegevensverzamelaar (1pc/hotel, Optioneel)---Download ontgrendeling records ((Wie/Wanneer geopend) van het slot
6. Zelf ontwikkelde software,Engelse taal (gratis)----Voor controle en beheer van het gehele systeem
![]()
Onze voordelen:
Vragen:
Q1: Bent u een fabrikant van bevestigingsmiddelen of een handelsonderneming?
We zijn fabrikant. We hebben meer dan 15 jaar ervaring in elektronische sloten en toegangscontrolesystemen.
V2:Hoe kan ik betalen?
T/T, Western Union, Paypal, enz.
Q3: Kan ik een kleine lijst bestellen?
Ja, dat kan, en een monster bestelling is beschikbaar.
K4: Kunnen we onze eigen IGO afdrukken?
Ja, we kunnen het volgens uw verzoek maken.
Q7: Hebt u na-service?
Natuurlijk, u kunt op elk moment contact met ons opnemen en ons vertellen wat u nodig heeft.



Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies